Drugi krug u septembru za Erasmus+ program EU besplatnog online studiranja na Univerzitetu Metropolitan

19.07.2017.

Univerzitet Metropolitan organizuje drugi, septembarski krug za Erasmus+ program EU besplatnog online studiranja iz Informacionih sistema,  ili kratkog programa Programiranje u Javi.

U okviru projekta koji finansira Erasmus+ program EU „Introduction of part-time and short-cycle studies in Serbia”, Univerzitet Metropolitan je razvio pilot primenu studija uz rad, tj. studijskog programa za školsku 2017/18. godinu osnovnih akademskih studija INFORMACIONI SISTEMI i kratki program PROGRAMIRANJE U JAVI.

INFORMACIONI SISTEMI – program sa 240 ESPB, čiji diplomirani studenti dobijaju zvanje Diplomirani inženjer informacionih tehnologija i sistema.  Obezbeđeno je besplatno studiranje za preostalih 10 mesta. Režim studija je posebno prilagođen zaposlenim studentima. Pravo na upis imaju studenti sa najmanje četvorogodišnjim srednjim obrazovanjem, a koji su zaposleni, ili koji iz drugog razloga nisu u mogućnosti da redovno prate nastavu. Nastava se prati putem Interneta (online), primenom sistema za elektronsko učenje Univerziteta Metropolitan.

PROGRAMIRANJE U JAVI – kratak program, sa 60 ESPB, koji traje do 12 meseci i obrazuje studenta za posao Java programera. Upis je otvoren za preostalih 5 mesta. Kandidati moraju imati završenu najmanje srednju školu. Prednost imaju kandidati sa većim stepenom obrazovanja i prethodno stečenim znanjem.

Nastava se odvija putem interneta (online), tako da ste uz Univerzitet Metropolitan i Erasmus+ program EU u mogućnosti da studirate bilo kad, bilo gde i tempom koji Vama odgovara.

Imate novu priliku da pokažete svoje znanje i dokažete zašto baš Vi treba da dobijete stipendiju Univerziteta Metropolitan.

Prijavite se za INFORMACIONE SISTEME ili za PROGRAMIRANJE U JAVI!

Srećno u drugom krugu!