Studentkinja Modnog dizajna Emilija Zdravković na reviji pobednika konkursa Re:think Fashion by Perwoll

18.04.2024.

Na Perwoll Fashion Week-u tri mlada talenta su opravdala pruženu šansu da se predstave publici i započnu svoju profesionalnu karijeru na najznačajnijoj modnoj manifestaciji u regionu, među njima je bila i studentkinja Modnog dizajna, Univerziteta Metropolitan Emilija Zdravković.

Saradnja i podrška mladim autorima je jedan od najvažnijih aspekata Beogradske nedelje mode od prvih izdanja manifestacije, a u poslednjih 10 godina fokusirano i kroz platformu Fashion Incubator, koja ima za cilj da prati profesionalni razvoj mladih modnih talenata, da aktivno podržava i pomaže prezentaciju njihovih radova u započinjanju profesionalnih karijera.

Kolekcija Emilije Zdravković, “Apnea” ne samo da ruši norme istine, već hrabro istražuje dubine ljudske emocije. Ova održiva kolekcija, sastavljena od najprirodnijih materijala i upcycled elemenata, slavi snagu u ranjivosti i prihvatanje sebe u potpunosti. Emilija je uspela da vas natera da osetite dubinu  moći i lepote kroz svaki šav, svaki detalj i svoj put ka autentičnosti!

Čestitamo na ovom još jednom u nizu ogromnom uspehu!