Produžen rok za prijave na Met Creative Bite

29.11.2016.

Kako bi izašao u susret zahtevima velikog broja učenika, Univerzitet Metropolitan je produžio rok za prijavu na takmičenje Met Creative Bite za još nedelju dana. Svi koji žele da se prijave mogu to da učine putem internet sajta ili Facebook stranice Univerziteta Metropolitan do 05. decembra 2016. Datum održavanja radionica, kao i datum održavanja takmičenja nisu promenjeni i ove aktivnosti biće organizovane prema dosadašnjem rasporedu – radionice 10. decembra, a takmičenje 17. decembra 2016. godine.

Učenici mogu da se prijave sa već oformljenim timom do 4 člana, ali i individualno. Od učenika koji su se prijavili individualno Organizacioni tim Univerziteta Metropolitan će pre početka takmičenja formirati tim od 4 člana. Za sve članove pobedničkog tima obezbeđen je nagradni vaučer u vrednosti od 1.000 € za školovanje na Fakultetu digitalnih umetnosti, drugoplasirani tim dobija popust od 20%, a trećeplasirani 10% na školarine za prvu godinu studija. Specijalnu nagradu pripremio je i partner takmičenja Sistem:i Apple Solution Expert, zvanični zastupnik kompanije Apple za Srbiju.

Takmičenje iz oblasti dizajna Met Creative Bite prvo je u nizu takmičenja za učenike završnih razreda srednjih škola koje Univerzitet Metropolitan organizuje u školskoj 2016/17. godini kako bi budućim studentima olakšao finansiranje studija. Koristeći jedan od četiri ponuđena softvera – Garage Band, Final Cut, iPhoto i Keynote takmičari imaju zadatak da kreiraju idejno rešenje na temu „Zagrizi za budućnost“, nakon čega će žiri izabrati pobednički tim.

Više informacija o ovom ali i drugim takmičenjima možete pronaći na linku kao i na društvenim mrežama Facebook i Twitter.