Završen 14. EDUfair™ i svi budući studenti su bili u centru pažnje

13.03.2017.

Univerzitet Metropolitan je uspešno predstavio svoje studijske programe na 14. EDUfair™, kako za osnovne, tako i za master i doktorske studije.

Posetioci našeg štanda su mogli da se informišu o svim aktuelnostima koje naš univerzitet nudi, kao što su stipendiranja mladih talenata, ranim upisnim rokovima, tradicionalnom i online studiranju.

Sve je bilo propraćeno kreativnim i zanimljivim sadržajem. Znatiželjni posetioci su dobili sve odgovore i savete od našeg stručnog tima, kao i uspešnih studenata koji su sa osmehom propratili i ovaj sajam.

Zakažite konsultacije sa Dekanom fakulteta informacionih tehnologija, menadžmenta ili digitalnih umetnosti!

Ne propustite priliku da od eksperata saznate sve što Vas zanima o željenom studijskom programu i načinu studiranja, koji je prilagođen Vašim ciljevima.

Prijavite se i kroz uspešno obrazovanje obezbedite svoju budućnost, jer je kod nas student na prvom mestu i u centru pažnje.

Pogledajte kako je bilo na štandu našeg univerziteta.