Zajedno za lepše porodilište KBC Zvezdara – akcija profesora i studenata sa modnog dizajna zajedno sa Univerzitetom Metropolitan

22.03.2017.

Humanitarna akcija koju su pokrenuli profesori i studenti sa modnog dizajna u okviru projekta prikupljanja novca u iznosu od 600€ za materijal i izradu 100 posteljina, koje su potrebne porodilištu KBC Zvezdara, a čija realizacija je počela juče u ateljeu univerziteta.

Akciju je podržao Univerzitet Metropolitan zajedno sa profesorima, studentima i ostatkom svog kolektiva i uspešno donirao potrebna novčana sredstva.

Uz kordinaciju i pomoć profesorke sa Fakulteta digitalnih umetnosti, Ljiljanu Miličić, studenti su uspeli u realizaciji ovog divnog projekta i počeli sa šivenjem posteljina za porodilište KBC Zvezdara.

Akcija je pokrenuta uz želju da se buduće mame osećaju ugodno u najbitnijim danima, kada na svet donose nove živote. Čista posteljina, koja će biti sašivena doprinosi i lepšem boravku novorođenčadi u ovoj ustanovi.

Zadovoljstvo nam je što smo bili u mogućnosti da učestvujemo i doprinesemo ovoj prelepoj humanitarnoj akciji i u budućnosti nastavljamo sa istim.