Univerzitet Metropolitan na Kongresu studenata ekonomije – KONSEK

23.03.2017.

Na Zlatiboru je održan Kongres studenata ekonomije – KONSEK, od 16. do 20. marta 2017. godine. Univerzitet Metropolitan je imao svoje delegate na ovom kongresu, koji je predvodila profesorka dr. Ana Bovan.

Debata koja se vodila poslednji dan KONSEK-a, bila je vezana za temu položaja državnih vs. privatnih univerziteta. Profesorka dr Ana Bovan, koja je i Dekan Fakulteta za menadžment, imala je jako zapaženo učešće na ovoj debati i uspela je još jednom da argumentuje zašto je Univerziteta Metropolitan prvi po mišljenju studenta u Srbiji i da je jedan od retkih privatnih univerziteta sa kvalitetnim studijskim programom, gde studenti dobijaju jako kvalitetno obrazovanje. Pored toga je dodala, da su zvezde našeg univerziteta zapravo studenti i da je najbitniji kvalitet, a ne kvantitet.