Studenti Univerziteta Metropolitan iz Beograda na Belom dvoru i Prolećnom studentskom balu „Budi tu!”

19.05.2017.

Rektor i studenti Univerziteta Metropolitan iz Beograda, imali su poziv da budu deo velikog događaja, koji se organizuje četvrtu godinu za redom – Prolećnog studentskog bala pod nazivom Budi tu!“ koji je upriličen na Belom dvoru 17. maja 2017. godine.

Najbolji akademci su na balu pokazali koliko su humani, prikupljanjem sredstva za izgradnju prvog stacionarnog hospisa u Srbiji. Univerzitet Metropolitan je takođe učestvovao u ovoj humanitarnoj donaciji, zajedno sa studentima.

U nameri da podseti na značaj pravih vrednosti i lepih manira, Studentska konferencija univerziteta Srbije organizovala je Prolećni studentski bal, pod pokroviteljstvom Fondacije za obrazovanje Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra II i u partnerstvu sa prvom specijalizovanom dobrotvornom organizacijom BELhospice.

Studentima su se na događaju obratili gospodin Dušan Babac – direktor Fonda Kraljevski Dvor, gospođa Vera Madžgalj – direktorka organizacije BELhospice i Milan Savić – predsednik Studentske konferencije univerziteta Srbije.