Studenti Modnog dizajna na Belgrade Youth Fair-u

12.05.2015.

Po prvi put će se u Beogradu u periodu od 11. do 13. maja održati Belgrade Youth Fair, odnosno beogradski sajam za mlade. Na sajmu će se predstaviti kompanije iz zemlje i regiona, kao i značajne institucije važne za kvalitet života mladih u Srbiji. Cilj ove manifestacije jeste povezivanje mladih sa kompanijama i institucijama kao i da se mladima u okviru besplatnih predavanja, radionica i edukacija pruži prilika da prošire svoja znanja iz različitih sfera, kao što su biznis, mediji, kultura, zdravstvo, turizam, informacione tehnologije i mnoge druge. U okviru događaja, srednjoškolci će moći da se bolje upoznaju sa radom i organizacionom strukturom izlagača i da na osnovu interakcije sa njima dođu do zaključaka o tome koji su obrazovni profili najtraženiji u kompanijama za koje su zainteresovani, kao i koje obrazovne profile i kompetencije kompanije zahtevaju da bi nekoga zaposlile.

Od sutra, 13. maja u okviru ovog sajma biće predstavljen kulturno-zabavni progrma, sa početkom u 18h. U okviru ovog programa održaće se i revijalni deo, na kojem će se predstaviti naši studenti Modnog dizajna . Svoje radove predstaviće studenti II i III godine:

Sa II godine studenti će predstaviti kreacije na osnovu projekata Japanski kimono, pod nazivom „GEIKO SAKURA“. Studenti koji će ove kreacije predstaviti su:
1.Anja Plemić
2.Ivana Vorguca
3.Sofija Mitrović
4.Lenka Ilić
5.Ivana Radić
6.Florijan Karh
7.Jovana Nikolić
Sa III godine predstaviće se studenti:
1.Teodora Cvetković
2.Danijela Mitrović
3.Katarina Vučetić

Njihov projekat je dekonstrukcija – naziv „ETNOMETAMORFOZA“

Pozivamo sve da dođu sutra, 13. maja u 21h u prostorije Mikser House-a i da pogledaju reviju kreacija naših studenata.