Studenti Fakulteta za menadžment u poseti tržišnim liderima u okviru studijskog putovanja “SEVER”

17.05.2016.

U cilju unapređenja kvaliteta studentskog znanja i studentskog iskustva Fakultet za menadžment na čelu sa dekanom profesorkom Anom Bovan organizovao je studijsko putovanje.

U okviru uspešnog  studijskog putovanja „SEVER“ u maju 2016, godine koje, je koordinisao profesor Viktor Radun, studenti su posetili Albus, Novosadski sajam, Privrednu komoru Vojvodine, Maticu Srpsku i dve vinarije, a studenti Fakulteta za menadžment dali su putovanju najvišu ocenu i time nas motivisali da nastavimo sa ovim projektom.

Krajem meseca krećemo dalje, ali ovoga puta putujemo na “JUG”. Koordinator putovanja je profesor Aleksandar Jankulović, koji će svoim višegodišnjim iskustvom u organizaciji poseta studente povesti na još jedno nezaboravno putovanje.

Ono što studijska putovanja u organizaciji Fakulteta za menadžment čini jedinstvenim iskustvom jeste činjenica da su studenti maksimalno uključeni u samu organizaciju  poslovno-stručnih poseta i putovanja i na taj način u prilici su da unaprede kvalitet svog znanja i iskustva. Ovoga puta, uz poslovno-stručne posete studenti će obići i vinariju “Despotika”.

Od studijskog putovanja “JUG” deli nas još desetak dana!

U nastavku pogledajte kako su studenti i profesori proveli dan na prvom studijskom putovanju “Sever”.