Sajam obrazovnih ustanova iz Pekinga

14.05.2018.

U Beogradu će se 15. maja 2018. godine održati prezentacija i sajam obrazovnih ustanova iz Pekinga, u organizaciji Pekinškog međunarodnog obrazovnog centra OULU/WECO i konsultantske kuće BAS iz Novog Sada.

Rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet će zajedno sa predstavnicima iz Pekinga otvoriti ovaj skup, na kome će Univerziteti, koledži i fakulteti iz Pekinga predstaviti svoje obrazovne programe sa željom da se studenti iz Srbije upoznaju i zainteresuju za način studiranja u Kini.

Svrha ovog sajma je osnaživanje međusobnog razumevanja i saradnje u oblasti međunarodnog obrazovanja, kao i definisanje mogućnosti za dalju saradnju među univerzitetima i fakultetima kroz razmenu studenata, edukaciju profesora, razmenu nastavnih programa.

Predstavnici univerziteta i fakulteta će ovom prilikom predstaviti i mogućnosti stipendiranja naših studenata, kao i prilike za finansijski povoljno studiranje u Kini, na engleskom ili kineskom jeziku.

Događaj će se održati u hotelu „Falkensteiner”, Bulevar Mihajla Pupina 10k, od 09 do 12 časova.

• Lista instituacija-učesnika:

• 1. Central University of Finance & Economics