Revija brenda „Ebony & Ivory“ studenata FDU iz Niša oduševio publiku u Oficirskom domu

14.11.2016.

Uspesi studenata Univerziteta Metropolitan nastavljaju da se nižu. U sredu, 09.11.2016. sva svetla bila su uperena u naše studente Grafičkog dizajna u Nišu i modnu reviju njihovog brenda „Ebony & Ivory“. Milica Petrović i Nikola Zlatanović, studenti su III godine smera Grafički dizajn, Fakulteta digitalnih umetnosti. Svoj brend su osnovali pre nešto više od godinu dana i od tada ne prestaju da oduševljavaju publiku. Svi modeli ovog brenda su ručno rađeni, a sam asortiman se sastoji iz urbanih i street style (ulični stil) modela, kao i bomberman modela koji se rade uglavnom u većim veličinama nego obični modeli, dominantne boje su crna i bela, sa elementima srebrne, sive i zlatne.

„Ebony & Ivory“ je predstavio svoju kolekciju za sezonu jesen/zima 2016/17. u okviru modne revije „Black Your Mind“, održane u Oficirskom domu, u Nišu, koji je bio mali da primi sve zainteresovane posetioce. Malo je reći da je revija izgledala svetski, a da je organizacija celokupnog događaja bila iznad svih očekivanja. Mladi tim pored studenata Univerziteta Metropolitan, čine i Tamara Pešić, Maja Stojanović, Milutin Mlađević, Dimitrije Mičić i Marko Tasić kao PR menadžer. Sami organizatori su nakon revije izjavili da nisu ocekivali ovoliki broj zainteresovanih i da su zahvalni na podrsci kao i da ocekujemo jos veci spektakl na sledecoj reviji. Samu kolekciju odlikuje odabrani kolorit koji na pravi način iskazuje urban i street style.

Svi posetioci su nakon revije mogli da prisustvuju i after party-ju u caffe Liv i da uz Hip Hop – R’n’B muziku upotpune veče. Nema sumnje da će ovaj mladi tim ljudi modu u Nišu vratiti na velika vrata.