Prolećni MET fun day na Metropolitanu u Nišu

9.05.2018.

Još jedan prolećni MET fun day na Univerzitetu Metropolitan u Nišu, zakazan za sredu 09. maj 2018. godine, sa početkom u 16h. Prisutne studente, profesore i druge goste očekuje zabavno druženje uz stoni tenis, pikado, sony i druge društvene igre.

Organizovaće se i mini turnir u stonom tenisu, pikadu i sony-u, gde će pobednički timovi dobiti karte za bioskop Cineplexx i uživanje u najnovijim filmovima.

Studenti MET-a mogu pozvati svoje prijatelje i studente drugih fakulteta na fun day, da se dobro zabave i provedu poslepodne u divnom okruženju Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu.

Na MET fun day-u će biti dogovoreno i druženje za MET fun night – žurku koju će svi zajedno organizovati.

Vidimo se na prolećnom fun day-u!