Profesor Milan Mihajlović organizovao memorijalni turnir „Vladan Mihajlović“

9.11.2017.

Profesor Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, dr Milan Mihajlović je kao predsednik Saveza Srbije za dizanje tegova organizovao X Međunarodni memorijalni turnir „Vladan Mihajlović“, u okviru IWF Seminara za sudije, trenere i sportiste koji se održao u Inđiji.

Učestvovali su sportisti iz 9 zemalja: Bosne i Hercegovine, Slovenije, Izraela, Mađarske, Ugande, Malte, Rumunije, Bugarske i Srbije. Na ovom takmičenju, na kome se plasman određivao na osnovu Sinkler bodova, pobednik u ženskoj konkurenciji je Jasmin Zamit Stivens (Malta), a u muškoj konkurenciji je Nenad Kužić (Srbija).

Najbolja ekipa turnira bila je reprezentacija Srbije, slede ekipe Izraela i Mađarske. Pobednički pehar je uručio gospodin Milan Predojević, Predsednik Skupštine opštine Inđija.