PRIJAVE ZA TAKMIČENJE „MET MOBILE CHALLENGE“ PRODUŽENE DO 16. FEBRUARA 2017.

7.02.2017.

Kako bi izašao u susret zahtevima velikog broja učenika, Univerzitet Metropolitan je produžio rok za prijavu na takmičenje Met Mobile Challenge za 10 dana. Svi koji žele da se prijave mogu to da učine do 16. februara 2017. godine popunjavanjem prijave.

Radionice namenjene upoznavanju sa alatima (platformama) koje će biti korišćene na takmičenju i mentorima koji će biti dodeljeni svakom timu biće održane  18. februara u Beogradu i 25. februara u Nišu, a finale takmičenja 04. marta u Beogradu i 11. marta u Nišu.

Učenici mogu da se prijave sa već oformljenim timom od 3 ili 4 člana, ali i individualno. Od učenika koji su se prijavili individualno organizacioni tim Univerziteta Metropolitan će pre početka takmičenja formirati timove od 3 ili 4 člana. Svi članovi pobedničkog tima biće nagrađeni vaučerom u vrednosti od 1.000 € za školarinu za prvu godinu studija na Fakultetu informacionih tehnologija, drugoplasirani tim dobija popust od 20%, a trećeplasirani 10% na školarine za prvu godinu studija. Specijalne nagrade pripremili su i partneri, a takmičenje se realizuje uz podršku kompanije Microsoft Srbija.

Takmičenje iz oblasti informacionih tehnologija „Met Mobile Challenge“ drugo je po redu takmičenje za učenike završnih razreda srednjih škola koje Univerzitet Metropolitan organizuje u školskoj 2016/17. godini. Cilj ovih takmičenja jeste da najtalentovanijim učenicima približi neka od najaktuelnijih zanimanja na tržištu i olakša im finansiranje studija.

Više informacija o ovom ali i drugim takmičenjima možete ponaći na https://www.metropolitan.ac.rs/stipendije/met-mobile-challenge/ kao i na društvenim mrežama Facebook, Instagram i Twitter.