Održano finale MET Games-a

20.11.2017.

U subotu, 18. novembra održan je MET Games na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, turnir u video igrama. Timovi koje su činili učenici srednjih škola pokazali su zavidan nivo veština i pasije prema video igrama. Takmičenje je održano u Counter Strike-u na računarima  i Pro Evolution Soccer-u na Sony PlayStation konzoli.

Pobednički tim u Counter Strike-u pod imenom „Resnik“ činili su:

Sreten Đurković („Rade Končar“, IV godina)

Stefan Radosavljević (Ugostiteljsko turistička škola, IV godina)

Nikola Stanojević (Železnička tehnička škola, IV godina)

Pobednički tim „Milan City“ u PES-u činili su:

Saša Miljatović (Vazduhoplovna akademija, III godina)

Stefan Jovanović („Rade Končar“, III godina)

Pobedničke ekipe osvojili su vredne nagrade – gejmerske slušalice koje će im sigurno koristiti na narednim turnirima.

Čestitamo svim učesnicima na fer i korektnom takmičenju! Kao i uvek, atmosfera na Univerzitetu Metropolitan je bila na zavidnom nivou, a dodatni doprinos dali su naši studenti koji su se pridružili srednjoškolcima i odigrali sa njima nekoliko partija na Sony PlayStation konzoli kao i u stonom tenisu.

Celokupan događaj i atmosferu sa MET Games-a možete pogledati u nastavku: