Održana druga humanitarna akcija za decu iz „Zvečanske“

5.10.2017.

Univerzitet Metropolitan je još jednom pokazao humanost i organizovao drugu humanitarnu akciju za mališane iz „Zvečanske“ pod sloganom – Dečji osmeh nema cenu!

Drago nam je što su i naši sugrađani prepoznali kome je pomoć zaista potrebna i iskoristili priliku da daju svoj doprinos kupovinom radova studenta sa Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan po simboličnoj ceni. Radovi koji su kupljeni krasiće zidove domova, kancelarija, ateljea, kafića, a prikupljeni novac uplaćen na žiro račun Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine iz Beograda.

Zahvaljujemo se svima koji su bili deo dečjeg osmeha, a humanitarne akcije ovog tipa svakako su već postale deo svakodnevnih aktivnosti Univerziteta Metropolitan i nastaviće se u okviru izložbene galerije Univerziteta Metropolitan u Beogradu (Tadeuša Košćuška br. 63).