Održan prvi MET FUN DAY na Metropolitan univerzitetu

25.12.2015.

Jučerašnje poslepodne obeležio je prvi MET FUN DAY, koji se organizovao na Metropolitan univerzitetu, na inicijativu dekana Fakulteta za menadžment prof. dr Ane Bovan.

MET FUN DAY imao je cilj da okupi što veći broj studenata različitih generacija, kao i profesore i zaposlene sa Metropolitan univerziteta, a u tome je i uspeo. Svi prisutni su se zabavili uz muziku i brojne društvene igre poput stonog tenisa, stonog fudbala, pikada, šaha, monopola, rizika, igara sa kartama i mnogim drugim sličnim igrama.

Nadamo se da će se uspšeno nastaviti organizacija MET FUN DAY-a i da će postati lepa tradicija Metropolitan univerziteta.

Kako nam je bilo na jučerašnjem druženju, pogledajte putem fotografija i video snimka: