#MetTALKS – IDEJE I KARIJERE U KREATIVNOJ INDUSTRIJI

15.11.2016.

Prvi u nizu otvorenih tematskih razgovora u okviru gostujućih predavanja na Univerzitetu Metropolitan biće panel „O idejama i karijerama u kreativnoj industriji“. Panel namenjen profesionalcima u oblasti marketinga, kreativnih industrija i dizajna zamišljen je kao manje formalno okupljanje i razmena iskustava i mišljenja na temu samostalnog ili preduzetničkog angažmana profesionalaca u kreativnim industrijama. Učesnici panela, među kojima su i neka od renomiranih imena domaće kreativne industrije, podeliće sa publikom svoja iskustva vezana za preduzetništvo i mogućnosti samostalnog pokretanja projekata unutar ove oblasti.

Ovaj opušteni tematski razgovor biće održan u četvrtak 17. novembra u 18.00 sati u jednom od najprijatnijih prostora u Beogradu, na Univerzitetu Metropolitan (Tadeuša Košćuška 63, učionica U1)

O idejama i karijerama u kreativnoj industriji sa vama će razgovarati: Barbara Garčević, Marko Prokić, Lucija Adamović, Mitar Marinović i Lara Milanović, a moderator panela je doc. dr Katarina Kaplarski, dekan Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan.

Više informacija o panelistima pogledajte ovde: http://mettalks.metropolitan.ac.rs/

Vidimo se na #MetTALKS!