Marko Basta o digitalnom marketingu na Univerzitetu Metropolitan

17.11.2017.

Na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu održano predavanje na temu digitalnog marketinga, namenjeno studentima i zaposlenima iz marketing sektora, ali i svima koji imaju uticaj na donošenje odluka prilikom planiranja strategije promocija.

Digital Advertising Manager, agencije Degordian, Marko Basta podelio je sa prisutnima svoje iskustvo u planiranju i odabiru kanala za oglašavanje radi ostvarivanja konkretnih ciljeva. Marko je posebno obratio pažnju na kanale koji su se po njegovom dosadašnjem radu pokazali kao isplativi ka određenom cilju promotivnih aktivnosti, govoreći o opcijama koje pruža svaki kanal.

Prisutni su imali priliku da čuju koji su to izazovi u digitalnom marketingu sa kojima mogu da se susreću i na koji način bi trebalo da ih rešavaju.