Magija poslovanja kompanije Nordeus predstavljena studentima Univerziteta Metropolitan

2.06.2017.

Profesorka dr Milica Slijepčević je organizovala za studente Menadžmenta i Modnog dizajna Univerziteta Metropolitan iz Beograda, posetu kompaniji Nordeus, u okviru predmeta Upravljanje ljudskim resursima.

Studenti su bili u prilici da vide i čuju kako izgleda jedan radni dan onih koji su napravili magiju poslovanja na osnovu znanja, neprestanog učenja, razvoja i ideje. Kompanija Nordeus je osnovana 2010. godine i probila se na tržište sa igricom Top Eleven, koju trenutno igra 160 miliona korisnika. Pored Top Eleven-a imaju još nekoliko video igara, ali Top Eleven je još uvek top jedan.

Luka Kadić iz HR odeljenja, zadužen za mlade talente dočekao je studente Univerziteta Metropolitan i pokazao im kako izgleda moderna kompanija u kojoj bi svako poželeo da radi. Nakon obilaska unutrašnjeg dela kompanije, Lukine kolege iz sektora za marketing su na preuređenom krovu za zabavu i team building nastavili razgovor sa studentima o temi facebook-a i digitalnog marketinga, tj. na koji način kompanija Nordeus vodi kampanje na društvenim mrežama.

Nordeus je više puta proglašavan za najboljeg poslodavca u Srbiji, koji broji 160 zaposlenih, a skoro jedna trećina su stranci.