Konkurs za zapošljavanje diplomiranih inženjera za razvoj softvera

24.06.2014.

Kompanija A+Crowd iz Toronta (Kanada) objavljuju

KONKURS ZA ZAPOŠLJAVANJE
DIPLOMIRANIH INŽENJERA ZA RAZVOJ SOFTVERA

Za potrebe svojih start-up firmi u IT inkubatoru  Poslovno-obrazovnog  centra Univerziteta Metropolitan u Nišu, A+Crowd želi da primi u radni odnos 15 diplomiranih inženjera sa iskustvom od najmanje tri godine u razvoju profesionalnog softvera. Primljeni kandidati treba da rade na poslovima: rukovodioca tima za razvoj softvera, starijeg inženjera za razvoj softvera (senior SE developer) i/ili arhitekte softverskog sistema. Pored toga, radili bi i kao mentori stipendistima A+Crowd koji studiraju na osnovnim akademskim studijama u oblasti softverskog inženjerstva i informacionih tehnologija.

Od kandidata se zahteva:

• Da imaju iskustva i ostvarene rezultate u projektovanju i razvoju softvera primenom objektno-orijentisanih metoda razvoja softvera i UML
  • Odlično poznavanje jednog ili više OO programskih jezika (Java, C++, C# i dr.) i odgovarajućih tehnologija
  • Znanje engleskog jezika koje omogućava uspešnu komunikaciju i pisanje izveštaja i tehničke dokumentacije, kao i korišćenje stručne literature.

Kandidati koji nemaju završene osnovne akademske studije iz softverskog inženjerstva, odn. koji nemaju formalno obrazovanje iz softverskog inženjerstva na nivou definisanom u dokumentu: SWBOK Guide V3, IEEE Computer Society, 2013  u obavezi su da upišu, i da uz rad studiraju na master akademskim studijama iz  Softverskog inženjerstva Univerziteta Metropolitan. Školarinu plaća A+Crowd.

Zainteresovani kandidati treba da uz svoju prijavu, prilože svoj CV sa svim referencama iz oblasti razvoja softvera i sa opisom poslova na kojima su radili, kao i  informaciju o svom poznavanju metodologija i tehnologija razvoja softvera.

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave podneti do 4. jula 2014. godine. Razgovor sa kandidatima će se objaviti 5. jula 2014.

Za dodatne informacije zainteresovana lica se mogu obratiti   elektronskom poštom  na adresu: info.nis@metropolitan.ac.rs  ili telefonom na broj 018 551-000 ili 011 20-30-885