Edukativna radionica „Kako voditi uspešne pregovore za posao“

16.12.2016.

Predavanjem i radionicom „Kako voditi uspešne pregovore za posao“ studentska organizacija AIESEC i Univerzitet Metropolitan zaokružiće ovogodišnji ciklus edukativnih radionica namenjenih studentima. Radionicu će voditi prof. dr Ana Bovan, dekan Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan i jedan od naših najvećih stručnjaka u oblasti strateških komunikacija, pregovaranja i lobiranja. Profesorka Bovan govoriće o strateškoj i praktičnoj funkciji poslovnih veština pregovaranja i primeni sistematičnog pristupa u pregovorima.

Ne propustite priliku da saznate u kojim situacijama je najbolje primeniti neke od najuspešnijih svetskih tehnika pregovaranja, poput Harvardskog modela, Win-win strategije ili 4D pregovaranja.

Vidimo se u utorak, 20. decembra u 19.00 na Univerzitetu Metropolitan.

Prijavite se i obezbedite svoje mesto.

Prijavite se

Ime i prezime *

Telefon *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.

Unesite kod sa slike: