Deveta Međunarodna Konferencija o bezbednosti informacija – BISEC 2017

9.10.2017.

I ove godine Univerzitet Metropolitan sa zadovoljstvom najavljuje Devetu međunarodnu konferenciju o bezbednosti informacija – BISEC 2017. Konferencija će biti održana 18. oktobra 2017. godine sa početkom od 09:30h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu (Tadeuša Košćuška br. 63).

Konferencija je prvi put organizovana 2009. godine, kao nacionalna konferencija. Ove akademske godine Univerzitet Metropolitan i Matematički institut Srpske akademije nauka i umetnosti organizuju Devetu međunarodnu konferenciju o bezbednosti informacija – BISEC 2017.

Ovogodišnja tema BISEC-a je „Zaštita digitalnih servisa“, koja je okupila autore iz Srbije, Bugarske, Makedonije, Crne Gore, Ujedinjenog Kraljevstva i Sjedinjenih Američkih Država. Glavna tema okruglog stola je „Održavanje sigurnih digitalnih servisa u toku rada“.

Konferenciju će svečano otvoriti Sava Savić iz Ministarstva za trgovinu, turizam i telekomunikacije. Uvodničari konferencije su: Mitko Bogdanoski (Vojna akademija „General Mihailo Apostolski” Skoplje, Makedonija), Zlatogor Minchev (Bugarska akademija nauka, Bugarska) i Aleksandar Matanović (Osnivač servisa za otkup i prodaju Bitcoin-a, vlasnik CoinTelegraph franšize za Srbiju i jedan od osnivača „Bitkoin Asocijacije Srbije“).

Misija Konferencije BISEC je da poveže sektor privrede, javni sektor i akademske krugove u oblasti bezbednosti informacionih i komunikacionih sistema, uzimajući u obzir savremene standarde u pomenutoj oblasti i najnovije informacione i komunikacione tehnologije u praksi, što je ostvareno prethodnih godina.

Ukoliko niste u mogućnosti da prisustvujete BISEC konferenciji, možete pratiti putem live stream-a.

PRIJAVITE SE >>