Igrajte METi GO i osvojite vredne nagrade!

21.07.2020.

Da li ste spremni za METi GO turnir? Nakon što je Univerzitet Metropolitan lansirao mobilnu video igru – METi GO, na kojoj je radio tim studenata Fakulteta informacionih tehnologija i studijskog programa Računarske igre, jedinog akreditovanog u Srbiji iz ove oblasti, zajedno sa studentima Fakulteta digitalnih umetnosti, sa studijskog programa Dizajn interaktivnih medija, sada organizuje i METi GO turnir za sve ljubitelje dobrog gejminga.

METi je futuristički lik, uvek u toku sa najnovijim trendovima, koji simbolizuje inovativnost i kreativnost, ali i želju da kroz igru stekne potrebno znanje tj. da sakupi potrebne poene. METi GO istražuje svet kompjuterskih tehnologija i futurističkog sveta, gde progresuje tako što ispravlja elektronske spojnice i izbegava kompjuterske viruse i ljigavce, koji ga ometaju na njegovom putu do znanja i sakupljanju poena.

Oborite score, budite među prva 3 najbolja igrača i osvojite vredne nagrade. Sve detalje o METi GO turniru, možete pronaći OVDE >>

Preuzmite besplatno METi GO igru na Google Play Store-u i osvojite vredne nagrade koje smo pripremili za najbolje gejmere >>