Poziv za Kampanju Otvorenih Inovacija u okviru ERASMUS+ projekta

1.12.2017.

U okviru ERASMUS+ projekta sa akronimom IF4TM i nazivom „Institutional framework for development of the third mission of universities in Serbia“ koji se implementira na 7 visokoškolskih institucija u Republici Srbiji, organizuje se Kampanja Otvorenih Inovacija.

Kampanja otvorenih inovacija ima za cilj da kompanije koje bi postavljale svoje izazove (tehničke, tržišne, strateške, taktičke i sl.), dobiju inovativna rešenja. Sam koncept saradnje u cilju rešavanja tehničkih, tehnoloških, organizacionih i drugih problema, pomera tradicionalno istraživanje u pravcu praktične primene, podstičući istovremeno inovativnost i kreativnost studenata. Kao takve, kampanje otvorenih inovacija su efikasan mehanizam pokretanja inovativnog stvaralaštva i društvene angažovanosti akademskog sektora.

Ako se u vašoj kompaniji susrećete sa izazovima ili problemima, bilo tehničke ili tržišne ili strateške ili taktičke prirode, a nemate dovoljno ljudskih ili infrastrukturnih resursa ili nemate dovoljno vremena, a želite da ih rešite na inovativan način, konzorcijum IF4TM projekta vam nudi rešenje.

Ukoliko ste zainteresovani, prijavite se na Kampanju Otvorenih inovacija i iskoristite kreativne resurse koje vam nudi naš univerzitet, kako bi ste imali adekvatnu ponudu rešenja za vaše izazove i probleme.

Više o tome kome je namenjena ova Kampanja možete pročitati OVDE.

Da bi ste se prijavili na Kampanju otvorenih inovacija potrebno je da se prijavite popunjavanjem kratkog formulara koji se nalazi OVDE i pošaljite na e-mail projects@metropolitan.ac.rs.

Studenti i istrazivaci se kandiduju za ucesce u Kampanji Otorenih Inovacija popunjavanjem sledeceg formulara

Metodologiju za sprovođenje Kampanje Otvorenih Inovacija mozete videti OVDE.