Erasmus+ i Univerzitet Metropolitan ti omogućavaju besplatno online studiranje u školskoj 2017/18

29.06.2017.

Radite posao koji ne volite i koji je slabo plaćen? Želite da istovremeno radite i studirate i da steknete bolju  kvalifikaciju? Imate diplomu sa kojom ne možete da nađete posao?   Onda je ovo prava vest za vas.

U okviru projekta koji finansira Erasmus+ program EU „Introduction of part-time and short-cycle studies in Serbia”, Univerzitet Metropolitan je razvio pilot primenu studija uz rad, tj. studijskog programa za školsku 2017/18. godinu osnovnih akademskih studija INFORMACIONI SISTEMI i kratki program JAVA PROGRAMER.

INFORMACIONI SISTEMI – program sa 240 ESPB, čiji diplomirani studenti dobijaju zvanje Diplomirani inženjer informacionih tehnologija i sistema.  Obezbeđeno je besplatno studiranje za 16 studenata. Režim studija je posebno prilagođen zaposlenim studentima. Pravo na upis imaju studenti sa najmanje četvorogodišnjim srednjim obrazovanjem, a koji su zaposleni, ili koji iz drugog razloga nisu u mogućnosti da redovno prate nastavu. Nastava se prati putem Interneta (online), primenom sistema za elektronsko učenje Univerziteta Metropolitan.

JAVA PROGRAMER – kratak program, sa 60 ESPB,  koji traje do 12 meseci i obrazuje studenta za posao Java programera. Upis je otvoren za 10 studenata, koji će takođe besplatno studirati. Kandidati moraju imati završenu najmanje srednju školu. Prednost imaju kandidati sa većim stepenom obrazovanja i prethodno stečenim znanjem.

Kako se nastava realizuje online, preko Interneta,  studenti mogu studirati iz svoje kuće, iz bilo kog  mesta i  u vreme koje im najviše odgovara.

Za više informacija o aktuelnom programu besplatnog studiranja pogledajte na – INFORMACIONI SISTEMI i JAVA PROGRAMER.

Prijavite se i ne propustite priliku da budete deo uspešnog tima i završite studije na Univerzitetu Metropolitan!