Doc. dr Dragana Nikolić Ristić - Univerzitet Metropolitan

Doc. dr Dragana Nikolić Ristić

Docent

Doc. dr Dragana Nikolić-Ristić je diplomirala i magistrirala na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Nišu. Doktorsku disertaciju iz uže naučne oblasti Marketinga je odbranila na Ekonomskom fakultetu u Subotici Univerziteta u Novom Sadu 2022.godine. Autorka je stručnih i naučnih radova iz oblasti marketinga, digitalne transformacije, održivog razvoja, energetske efikasnosti, kao i jedne naučne monografije. Polja interesovanja su oblast digitalnog marketinga, održivog razvoja, odnosa sa potrošačima. Poseduje dugogodišnje iskustvo u bankarskom sektoru. Član udruženja SEMA (Serbian Marketing Association). Učesnica na projektu „Finansijska pismenost” organizovanog od strane Dostignuća mladih u Srbiji, Nordeus fondacije, Inicijative Digitalna Srbija, Centra za promociju nauke i šest kompanija iz sektora bankarstva, osiguranja i telekomunikacija.

Kontakt forme
Kada nas kontaktirate putem kontakt forme, mi prikupljamo Vaše podatke o ličnosti kako bismo odgovorili na Vaš upit. Pravni osnov za ovu vrstu obrade je naš legitimni interes da odgovorimo na Vaš upit. Vi nemate zakonsku obavezu da nam dostavite navedene podatke, ali bez njih nećemo biti u mogućnosti da Vam pružimo odgovarajući odgovor ili uslugu.

Prihvatam uslove
MET Chat 1
Zdravo! 👋 Dobro došli na MET.
Da li Vam je potrebna pomoć?