WEBINAR: ZAŠTO JE LINKEDIN BITAN DANAS? powered by MET student

27.04.2020.

Još jedan webinar u okviru projekta Univerziteta Metropolitan – Student2Student, koji se održava u sredu, 29. aprila 2020. godine sa početkom od 18h preko Zoom platforme i sa sjajnom temom „Zašto je LinkedIn bitan danas?“. O ovoj aktuelnoj temi će govoriti studentkinja sa studijskog programa Biznis i marketing Fakulteta za menadžment, Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan iz Niša, Mila Palamarević.

Tokom besplatnog webinara naučite više o platformi za umrežavanje ljudi u svetu biznisa, a kako Mila ističe – dobro došli u svet poslovnog „Facebook-a“. U poslednjih nekoliko godina LinkedIn predstavlja jednu od najbitnijih i najpogodnijih mreža za razmenu kontakata ljudi iz sfere biznisa. Danas je nezamislivo da budete deo poslovnog sveta, a da nemate profil na LinkedIn-u. LinkedIn danas predstavlja mrežu gde možete da pronađete nekoga ili da budete nađeni. Konekcije su ključ uspeha, budite i vi deo njih!

Pridružite se našoj studentkinji sa Fakulteta za menadžmenta i naučite kako da postanete deo poslovnog sveta na najvećoj društveno-poslovnoj mreži – LinkedIn.

PRISTUP NA LINK:

Ne propustite MET webinar zakazan za sredu u 18h.

#OstaniKodKuće i pridruži se Mili Palamarević na besplatnom Zoom webinaru!