Univerzitet Metropolitan i ove godine deo najvećeg gejmerskog događaja – Global Game Jam 2019.

16.01.2019.

Global Game Jam se održava i ove godine od 25. do 27. januara, kao najveći gejmerski događaj sa preko 800 lokacija u preko 105 zemalja širom sveta, gde je učesnik i Univerzitet Metropolitan u Nišu.

Gejmeri na takmičenju dobijaju temu koja se određuje na globalnom nivou i prenosi učesnicima iz celog sveta u isto vreme, i pred sam početak takmičenja.  Za kreiranje igrice, učesnici imaju 48h kako bi predstavili gejmersku ideju članovima žirija. Budite u prilici da se takmičite sa najboljim gejmerima iz cele Srbije, a i celog sveta.

Cilj takmičenja je da okupi sve ljubitelje sa ili bez developerskog iskustva kako bi gejming zajednica u Srbiji i svetu nastavila da raste. Iskoristite priliku da pokažete svoje kreativno znanje, upoznate nove ljude koji imaju ista interesovanja kao i vi, da se dobro zabavite i osvojite vredne nagrade.

Čekamo vas na #4 MET Game Jam-u, na Univerzitetu Metropolitan u Nišu!

Više o samom događaju pogledajte na >>
www.metropolitan.ac.rs/global-game-jam-2019/