TEACH THE TEACHERS – Primena metoda aktivnog učenja u onlajn i hibridnoj nastavi (izokrenuta učionica)

3.05.2023.

U sklopu Erasmus+ ILEDA projekta (“Improving online and blended learning with educational data analytics (ILEDA)”, ref. broj 2021-1-BG01-KA220-HED-000031121) Univerzitet Metropolitan organizuje obuku nastavnog osoblja o primeni različitih metoda aktivnog učenja, alata za praćenje aktivnosti studenata, kao i metoda koji se mogu primeniti na motivaciju učenika i studenata.

Obuka će se održati 18. maj sa početkom od 10h u našem centru u Nišu, Bulevar svetog cara Konstantina 80a.

Obuka je akreditovana i objavljena preko Zavoda za obrazovanje i usavršavanje, tako da će svi nastavnici dobiti Uverenje o slušanju obuke. Na ovom linku možete naći najavu na sajtu Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja.

Agenda obuke se može pogledati na sledećem linku.

Molimo Vas da svi zainteresovani za učešće na obuci popune prijavni list na sledećem linku, kako bi se obuka dodatno prilagodila potrebama odabranih kandidata.