INTERESUJE TE IT, VIDEO IGRE, MENADŽMENT ILI DIGITALNE UMETNOSTI?

Osvoji besplatnu četvorogodišnju školarinu u vrednosti od preko 14.500€ na Osnovnim akademskim studijama Univerziteta Metropolitan!

PRIJAVI SE se na takmičenje METROPOLITAN TALENTI iz oblasti koja te interesuje.

Univerzitet Metropolitan već 18 godina organizuje takmičenje METROPOLITAN TALENTI, sa ciljem da motiviše talentovane i ambiciozne srednjoškolce poput tebe.

Želimo da podstaknemo inovativnost i kreativnost među srednjoškolcima i nagradimo njihov trud! Sada je pravo vreme da iskoristiš priliku da besplatno studiraš ono što voliš i osvojiš vredne nagrade naših dugogodišnjih partnera! Ne propusti ovu priliku!

Partneri takmičenja:

Izaberi jednu od 4 oblasti, koja te zanima i u kojoj želiš da se takmičiš:

Klikni na oblast

MENADŽMENT

DIZAJN INTERAKTIVNIH MEDIJA

SOFTVERSKO INŽENJERSTVO

Met Design Challenge

RAZVOJ VIDEO IGARA

PRIJAVI SE!

Radi na svojoj ideji i prati mejl, gde ćeš dobijati sve instrukcije u vezi takmičenja.

VAŽNI DATUMI

20. APRIL

ONLINE KONSULTACIJE SA MET MENTORIMA

5. MAJ

ROK ZA PREDAJU RADOVA

8. MAJ

Proglašenje finalista

11. MAJ

FINALE TAKMIČENJA I PREZENTOVANJE RADOVA
u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu

KAKO OCENJUJEMO VAŠE RADOVE?

KREATIVNOST I
INOVATIVNOST

PREZENTACIJA
IDEJE

PRIMENJIVOST

NAGRADE KOJE SMO SPREMILI ZA VAS SU…

Pobednici iz svake oblasti (4 pobednika) kao nagradu dobijaju STIPENDIJU za celokupnu školarinu četvorogodišnjih Osnovnih akademskih studija na Univerzitetu Metropolitan.

Pobednik iz oblasti Informacionih tehnologija može se opredeliti za upis na sledeće studijske programe- Informacione tehnologije i Softversko inženjerstvo.

Pobednik iz oblasti Razvoja video igara se može upisati na istoimeni studijski program.

Pobednik Menadžment oblasti može upisati studijske programe Digitalni biznis i marketing ili Inženjerski i operacioni menadžment.

Dok se pobednik iz oblasti Dizajna interaktivnih medija može upisati na istoimeni studijski program.

* Prilikom upisa, stipendisti potpisuju ugovor o oslobađanju školarine sa Univerzitetom Metropolitan, kojim ugovorne strane definišu uslove za oslobađanje studenta od obaveze plaćanja školarine, kao i međusobna prava i obaveze.

Partner takmičenja je Obrazovni sistem EQUILIBRIO, koji pobednicima poklanja kurs stranog jezika po izboru! Dobitnici nagrade kurs mogu iskoristiti u periodu koji im najviše odgovara, u skladu sa svojim budućim akademskim obavezama i u dogovoru sa obrazovnim sistemom.

Partner takmičenja, turistička agencija Go2 Travelling poklanja putovanje u prvoj godini Osnovnih akademskih studija, a u skladu sa uslovima koje propisuje turistička agencija.

NAPOMENA
*Ukoliko kandidat na jednom ili više takmičenja ostvari različite popuste, ili druge popuste pri upisu, sabiranje popusta nije moguće, u obzir dolazi onaj popust koji kandidat izabere.

*U slučaju da kandidatski rad i prezentacija ne zadovoljavaju kriterijume koje definiše žiri, Univerzitet Metropolitan ima pravo da ne dodeli stipendiju.

PRIJAVI SE

Ime i prezime*

Datum rođenja (dan-mesec-godina)*

Telefon*