METi GO na EDU fair-u i specijalne nagrade za sve posetioce štanda Univerziteta Metropolitan

10.03.2020.

Na nedavno održanom sajmu obrazovanja, tradicionalno se predstavio i Univerzitet Metropolitan sa svojim akreditovanim studijskim programima u okviru – Fakultata informacionih tehnologija, Fakulteta za menadžment i Fakulteta digitalnih umetnosti, gde su posetioci bili u prilici da dobiju posebne pogodnosti za upis na prvu godinu Osnovnih akademskih studija.

Kako su svi posetioci UM štanda imali i mogućnost da se informišu o ranim upisnim rokovima, tradicionalnim i online studijskim programima, takođe su bili u prilici i da se direktno upoznaju sa osnivačem i rektorom Metropolitana, profesorom dr Draganom Domazetom, kao i dekanima: FIT-a, profesorkom dr Miroslavom Raspopović; FDU-a, profesorkom dr Svetlanom Smolčić Makuljević; FAM-a, profesorom dr Radomirom Šalićem, ali i drugim profesorima – Katarinom Kaplarski, Aleksandrom Jankulovićem, Ivanom Tomić Petrović, Milenom Tanasijević, Vladimirom Škorićem i asistentom Igorom Sabom.

Najveću pažnju na EDU fair-u je privukla video igra – METi GO koju su osmislili i napravili studenti FIT-a Univerziteta Metropolitan, studijskog programa Računarske igre, uz pomoć kolega sa FDU-a. METi GO je prihvaćen sa velikim oduševljenjem, a najbolji gejmeri koji su igrali METi igricu dobili su i vredne nagrade.