MET GAME turnir u FORTNITE-u sa GUH Saiyan-om

31.05.2019.

Da li si spreman za gejmerski obračun?

Ljubitelj si video igara i dobre zabave, a ideš u III ili IV razred srednje škole?

Prijavi se za MET Game turnir i takmiči se u Fortnite-u, koji će se održati u subotu 15. juna 2019. godine, sa početkom u 14h u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu.

Turnir u Fortnite-u će se odigrati na PC računarima, a pored Univerziteta Metropolitan, vaš domaćin i sudija će biti naš poznati YouTube-er Ivan Ilić, poznatiji kao GUH Saiyan, koji je ujedno i student na studijskom programu Računarske igre, Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan.

Pozivamo vas na druženje i dobru zabavu, a pobednike očekuju vredne robne nagrade! Najbolji takmičar će, takođe, imati priliku i da odmeri snage upravo sa GUH Saiyan-om, najboljim regionalnim igračem Fortnite-a.

Vidimo se na MET game-u!

Prijavi se!

Ime i prezime *

Kontakt telefon *

Škola *

Mesto stanovanja *

Godina rođenja *

Razred: *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.
Unesite kod sa slike: