Bitkoin i kriptovalute sa biznis aspekta – još jedan kurs sa radionicama na Univerzitetu Metropolitan

27.09.2019.

Univerzitet Metropolitan u Beogradu organizuje još jedan kurs o kriptovalutama pod nazivom – Bitkoin i kriptovalute sa biznis aspekta u saradnji sa vrhunskim stručnjacima i firmom ECD.rs – najpopularnijom kripto-menjačnicom na području Srbije. Kurs počinje sa realizacijom 12. oktobra 2019. godine i predviđeno vreme trajanja je četiri nedelje.

Na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu će se pre samog kursa održati – Uvodni modul u četvrtak, 10. oktobra od 18h, koji je besplatan i koji će svim polaznicima kursa dati potrebne informacije o osnovnim pojmovima kriptovaluta. Kurs – Bitkoin i kriptovalute sa biznis aspekta je podeljen po modulima i sadrži pet modula, početni/uvodni i 4 samostalna modula koji će se održavati subotom, od 10 do 14 časova na Univerzitetu Metropolitan (Tadeuša Košćuška 63).

Šta ćete naučiti?

• Evolucija novca sve do Bitkoina; Istorija Bitkoina i njegove specifičnosti.
  • Slanje, primanje, skladištenje bitkoina i kriptovaluta i praćenje transakcija.
  • Kako se rudarenjem zarađuje bitkoin i ostale kriptovalute i kako se rudarenje menja.
  • Trgovanje kriptovalutama i načini formiranja cene kriptovaluta.
  • Kako se kriptovalute uklapaju u postojeći finansijski i pravni sistem.

Prijavite se na jedinstven kurs sa praktičnim radionicama, koje će vas pripremiti za hrabri ulazak u kripto svet. Saznajte od lidera iz ove oblasti šta je Bitkoin, šta su kriptovalute, kako se kupuju/prodaju, kako se koriste, zašto su bitne i naučite da unovčite stečeno znanje.

NE ČEKAJTE DA ČITATE O REVOLUCIJI, BUDITE DEO NJE!

Više o kursu pogledajte OVDE >>