OTVORENE PRIJAVE ZA TAKMIČENJE – METROPOLITAN TALENTI 2023.

7.04.2023.

Osvoji besplatnu četvorogodišnju školarinu u vrednosti od preko 13.000€ na Univerzitetu Metropolitan!

Tradicionalno 17. godinu za redom Univerzitet Metropolitan organizuje takmičenje za talentovane učenike 3. i 4. razreda srednjih škola. Srednjoškolci, sada imate priliku da pokažete svoj talenat i kreativnost iz oblasti Informacionih tehnologija, menadžmenta, ili digitalnih umetnosti i osvojite besplatnu četvorogodišnju školarinu na Osnovnim akademskim studijama Univerziteta Metropolitan.

Takmičenje – METROPOLITAN TALENTI se održava iz sledećih oblasti:

Pobedniku takmičenja iz svake oblasti, gde će se najviše bodovati kreativnost i inovativnost, zatim primenjivost i sama prezentacija ideje, biće uručena STIPENDIJA koja pokriva celokupnu školarinu za sve 4 godine studija.

Pobednici takmičenja pored glavne nagrade dobijaju i nagradno putovanje u saradnji sa agencijom GO2Travelling i kurs stranog jezika po želji Obrazovnog sistema EQUILIBRIO!

Prijave su individualne i na samom početku birate oblast u kojoj će te se takmičiti. Za svaku oblast određen je zadatak i tema, na koje je potrebno da odgovorite svojim radovima, u roku od mesec dana. Komisija će na osnovu pristiglih radova izabrati finaliste, a nagrada će biti dodeljena pobedniku iz svake oblasti, tokom finalnog dana takmičenja u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu.

Saznaj više o ovogodišnjem takmičenju – METROPOLITAN TALENTI i prijavi se OVDE >>