MET GAME HACKATHON POWERED BY MAD HEAD GAMES ZA SREDNJOŠKOLCE NA UNIVERZITETU METROPOLITAN

2.02.2022.

Univerzitet Metropolitan i kompanija MAD Head Games organizuju 24h online hakaton iz oblasti izrade video igara za učenike 3. i 4. razreda srednjih škola, koji će se održati u subotu, 19. februara, i nedelju, 20. februara, putem Zoom aplikacije, a prijave su otvorene do srede, 16. februara.

Prethodno iskustvo u kreiranju video igara nije potrebno, jer cilj ovog takmičenja i jeste da takmičari nauče upravo to, ali i da se dobro zabave, druže sa ljudima, sa kojima dele ista interesovanja i osvoje vredne nagrade! Najbitnija je kreativnost i inovativnost, kao i prezentovanje ideje! Dakle, budite inovativativni, kreativni i timski orijentisani, a za sve ostalo smo tu mi!

Možete se prijaviti individualno ili u timu. Potreban je tim od 2 do 4 člana. Na primer – možda jedan član ekipe ima najzanimljivije ideje, drugi je najstrastveniji gejmer, a treći zna kako da te ideje pretvori u delo! Ako nemate tim ne brinite, ukoliko se pijavite  individualno mi ćemo vam formirati tim.

Tema hakatona je iznenađenje i biće otkrivena na sam dan takmičenja.

Takođe, takmičari će imati svu podrški i pomoć ukoliko im bude potrebna. Od mentora i asistenata Fakulteta informacionih tehnologija naučiće da kreiraju video igru i da svoje rešenje što bolje prezentujete pred žirijem, na radionicama „NAPRAVI SVOJU PRVU VIDEO IGRU” i „KAKO NAJBOLJE PREZENTOVATI IDEJU“.

Gejmeri će imati ukupno 24h, da budu kreativni i pokažu svoje gejmersko umeće, a ukoliko usput nastanu izazovi, tu su mentori sa MET-a, za svu neophodnu podršku i savete.

Na finalu hakatona takmičari će predstaviti na čemu su vredno radili, a najbolje očekuju i vredne nagrade – 1.000€ za svakog člana tima, za studijski program po izboru na Fakultetu informacinih tehnologija, kao i vredne robne nagrade partnera. I to nije sve, jer svim učesnicima sledi i nagrada iznenađenja u vidu olakšica za upis na Fakultet informacionih tehnologija!

BUDITE DEO 1. GEJMING HAKATONA ZA SREDNJOŠKOLCE U SRBIJI!

VIDIMO SE U SUBOTU, 19. FEBRUARA PUTEM ZOOM-A.

PRIJAVI SE >>