Predstavljanje studijskog programa Računarske igre na najvećem Festivalu gejminga i pop kulture – Games.con

26.11.2018.

Univerzitet Metropolitan će se i ove godine predstaviti na najvećem Festivalu gejminga i pop kulture u regionu – Games.con, pod sloganom #levelovati se mora, sa studijskim programom Računarske igre Fakulteta informacionih tehnologija.

Posetioci štanda Univerziteta Metropolitan u okviru Games.con festivala  će moći da uživaju u bogatom sadržaju koji su naši studenti za njih pripremili. Isprobavanje VR-a koji predstavlja budućnost gejminga, a za koji se naši studenti uveliko edukuju, igranje PES-a (Pro Evolution Soccer) na Sony Playstation-u i mnogobrojne nagradne igre za sve gejmere.

Festival Games.con se održava na Beogradskom sajmu i pod jednim krovom okuplja kompletnu modernu industriju zabave, a Univerzitet Metropolitan će sa svojim studijskim programom Računarske igre biti u okviru Hale 2, nivo A od 30. novembra do 02. decembra 2018. godine.

Posetite nas i ne propustite da budete deo najvećeg gejmerskog događaja!