[rev_slider alias=“it-delimicne-stipendije“]

Univerzitet Metropolitan kao visokoobrazovna i društveno odgovorna institucija ima za cilj, od svog osnivanja pa do danas, da podrži sve mlade i talentovane učenike, i pruži im priliku da konkurišu za 50% oslobađanja od plaćanja školarine, za sve četiri godine Osnovnih akademskih studija.

Univerzitet Metropolitan objavljuje konkurs za umanjenu školarinu od 50% u okviru četvorogodišnjih studija na jednom od studijskih programa Fakulteta informacionih tehnologija, za 10 učenika sa istaknutim sklonostima ka informacionim tehnologijama i koji imaju ambiciju da svoj talenat nastave da razvijaju u toku studija.

KANDIDATI TREBA DA ISPUNE SLEDEĆE USLOVE:

1

Da imaju završenu četvorogodišnju srednju školu, sa odličnim ocenama iz informatike ili matematike.

2

Da su u toku pohađanja srednje škole učestvovali na nekom od državnih ili regionalnih takmičenja iz informatike ili matematike.

Ime i prezime *

Kako ste čuli za konkurs? *

Kontakt telefon *

Adresa *

Mesto stanovanja *

Završena škola *

Prosek iz informatike *

Prosek iz matematike *

Postavite preporuku (maksimalna veličina fajla: 1MB, dozvoljeni formati: .docx, .doc, .pdf) *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.
Unesite kod sa slike:

Nakon popunjene prijave, kandidati koji ispune navedene kriterijume (uslove) biće kontaktirani i pozvani na intervju sa članovima komisije Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan.

OBAVEZE KANDIDATA OSLOBOĐENIH PLAĆANJA ŠKOLARINE:

1

Da učestvuju u promotivnim aktivnostima Univerziteta u obimu od 50 sati, na nivou školske godine.

2

Da budu aktivan član studentske organizacije MetLab, kao i Met Case kluba.

3

Da na poziv Univerziteta učestvuju u okviru različitih takmičenja, kao predstavnici Univerziteta Metropolitana.

4

Da budu studenti tradicionalne nastave.

Pitaj nas

Ime i prezime*