Zelena nedelja na MET-u

13.06.2023.

U skladu sa svojom društveno odgovornom ulogom koji Univerzitet Metropolitan neguje godinama unazad, naši studenti odlučili su da na svoj način obeleže Svetski dan živote sredine i da celu prethodnu nedelju pretvore u Zelenu nedelju na MET-u, a isto vreme se opuste pred ispitni rok koji ih čeka. MET-ovci su odlučili da zasade najrazličitije vrste biljaka, a cilj ove akcije bio je očuvanje životne sredine, kao i druženje.

Ponosni smo što se veliki broj studenata i zaposlenih na našem Univerzitetu odazvao ovoj akciji, kako u Beogradu, tako i u Nišu. Univerzitet Metropolitan se trudi da poklanja veliku pažnju, kako socijalnim, tako i ekološkim pitanjima, kao važnom segmentu društvene odgovornosti, čime dodatno skreće pažnju na značaj i potrebu očuvanja zdrave životne okoline.

Hvala svima koji su se odazvali! Vidimo se uskoro na nekoj sličnoj akciji!