WEBINAR: Primena grafičkog dizajna na društvenim mrežama powered by MET studenti

21.04.2020.

Projekat Univerziteta Metropolitan – Student2Student organizuje još jedan webinar sa temom „Primena grafičkog dizajna na društvenim mrežama“ koji će voditi studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan iz Niša, Andrijana Ristić i Danilo Poljaković.

Besplatan webinar će se održati u sredu, 22. aprila 2020. godine od 18h preko Zoom platforme, sa ciljem da se svim MET studentima omogući besplatno usavršavanje iz oblasti dizajna.

Na predstojećem webinaru „Primena grafičkog dizajna na društvenim mrežama“ će se govoriti o:

• Značaju i rasprostranjenosti dizajna u 21. veku
  • Primeni dizajna na društvenim mrežama (Instagram)
  • Svetski poznatim profilima
  • Primeri domaćih uspešnih profila
  • Saveti za kreiranje instagram feed-a

Predavači – uspešni studenti FDU-a najavljuju još dosta zanimljivog sadržaja, gde ćete imati priliku da naučite kako da organizujete Instagram feed, prepoznate kvalitet i kreirate jedinstveni sadržaj.

PRISTUP NA LINK:

Ne propustite još jedan MET webinar zakazan za sredu u 18h..

#OstaniKodKuće i pridruži se Andrijani Ristić i Danilu Poljakoviću na besplatnom Zoom webinaru!