WEBINAR: Kriptovalute powered by MET student

12.05.2020.

Projekat Univerziteta Metropolitan – Student2Student, organizuje još jedan u nizu besplatanih webinara preko Zoom platforme, ovaj put na temu „Kriptovalute“, koji će održati stipendista i student Fakulteta informacionih tehnologija, Aleksandar Vujčić u sredu, 13. maja 2020. godine sa početkom u 18h.

Pitate se koje nam novine donose kriptovalute i zašto su tako bitne? Na pravom ste mestu – gde ćete imati priliku da naučite osnovne informacije o kriptovalutama i čemu služi ovaj novac.

Aleksandar će sve prisutne upoznati sa osnovama kriptovaluta, njihovom svrhom i objasniti kako one funkcionišu. Takođe će biti reči o tome u kom smeru će se kretati u budućnosti kriptovalute i koliko su zapravo zastupljene danas.

PRISTUP NA LINK:

Password: kripto

* Zoom je uveo obaveznu lozinku pored postojećeg meeting linka/ID-a.

Ne propustite još jedan MET webinar zakazan za sredu u 18h..

#OstaniKodKuće i pridruži se Aleksandru Vujčiću na besplatnom Zoom webinaru!