Uspešno održana nedelja dobrodošlice za brucoše – BRUCOŠ MET WEEK

9.10.2023.

Univerzitet Metropoltan ove godine, po prvi put je organizovao nedelju dobrodošlice za brucoše – BRUCOŠ MET WEEK, događaj posebno osmišljen, kako bi brucošima pružio
najbolji mogući početak na budućem studentskom putu.

Naš cilj je bio da se svaki novi student oseća dobrodošlo, sigurno i uključeno. Zato smo organizovali raznovrstan program, u kome je svako mogao da uživa, a koji je u isto vreme brucoše upoznao sa različitim aspektima studentskog života.

Ovo je bila prilika da se brucoši upoznaju sa našom MET zajednicom, steknu nova prijateljstva, dobiju korisne informacije i maksimalno uživaju u svim događajima koje smo organizovali.

Događaji koje smo ovom prilikom pripremili bili su:

• Upoznaj #METLife
  • MET Edu Day
  • Student2Student day
  • MET Movie Day
  • Met koktel veče
  • Brucošijada

Nadamo se da smo uspeli brucošima da dočaramo sve što će moći da očekuju na MET-u, tokom svojih studija, da se povežu i steknu lepa iskustva važna za njihovo buduće studiranje!