Uspešno održana još jedna besplatna Letnja škola na Univerzitetu Metropolitan

25.07.2022.

Tokom prethodne nedelje na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu i Nišu, organizovana je i održana besplatna Letnja škola za srednjoškolce i studente iz oblasti IT-a, digitalnog biznisa i dizajna, sa preko 300 prijavljenih kandidata.

Polaznici su pohađali radionice iz najaktuelnijih i najtraženijih oblasti, kao što su:

• TVOJ PRVI DIGITALNI STARTUP
  • OSNOVE PROGRAMIRANJA U JAVI
  • KREIRAJ SVOJU PRVU VIDEO IGRU U UNITY-U
  • UVOD U WEB DIZAJN
  • MODNI AKSESOAR – BEOGRAD
  •

Iskustva, nova teorijska i praktična znanja i informacije svim prisutnima bila su preneta od strane profesionalaca, profesora i asistenata Univerziteta Metropolitan.

Svi polaznici MET letnje škole dobili su i SERTIFIKAT Univerziteta Metropolitan za pohađanje odabrane radionice. Sertifikati su omogućili da svi oni koji su zainteresovani za upis osnovnih akademskih studija budu oslobođeni polaganja prijemnog ispita za odabrani studijski program.

Hvala svim polaznicima Letnje škole na ukazanom poverenju i čestitamo im što su ove letnje dane odlučili da iskoriste baš za učenje i usavršavanje svog znanja!