Uspešna prezentacija završnih radova druge grupe polaznika kursa – „Nauči da vodiš internet prodavnicu“

15.06.2018.

Na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu održana još jedna, uspešna prezentacija završnih radova druge grupe polaznika kursa „Nauči da vodiš internet prodavnicu“ i budućih E-commerce menadžera.

Kurs je vodila Zorana Milidrag, Regionalni direktor E-commerce-a za koncepte Sport Vision i Buzz u Srbiji i regionu, a koja se već 10 godina bavi marketingom i to na pozicijama Marketing menadžera. Kurs je trajao 8 nedelja i polaznici su bili u prilici da uče i kroz praktičan rad, jer su svakodnevno imali domaće zadatke koji su bili obavezni. Sve o E-commerce-u, polaznici su mogli da nauče od vrhunskog predavača, stručnjaka iz ove oblasti sa dugogodišnjim iskustvom. Cilj kursa je bio da prenese kompletno znanje, neophodno za uspešno obavljanje posla E-commerce menadžera (menadžera online prodaje).

Menadžeri online prodaje (E-commerce menadžeri) spadaju u jedne od najtraženijih kadrova na tržištu rada, jer svojim znanjem doprinose razvoju kompanije i pozicioniraju proizvode do ciljnih kupaca. Naredna grupa polaznika za kurs „Nauči da vodiš internet prodavnicu“ planirana je za oktobar mesec. Pratiti objave Univerziteta Metropolitan i budite u toku sa svim dešavanjima.