Univerzitet Metropolitan za NURDOR – novogodišnja humanitarna akcija u Nišu

27.12.2019.

Poslovno-obrazovni centar Univerziteta Metropolitn iz Niša, organizuje humanitarnu akciju za Udruženje NURDOR u ponedeljak, 30. decembra 2019. godine sa početkom od 18 do 21h u okviru SC Forum (prvi sprat).

Posetioci tržnog centra će moći da kupe novogodišnje razglednice i druge, unikatne radove studenata Fakulteta digitalnih umetnosti i neprofitabilne organizacije Artists Anonymous, kao što su – cegeri, šolje, stikeri, bedževi i još mnogo toga.

Na štandu Univerziteta Metropolitan će pored dizajniranih predmeta biti organizovano i ispisivanje kaligrafskim pismom i crtanje brzopoteznih portreta, koji će takođe po simboličnim cenama obuhvatati akciju prikupljanja novca u humanitarne svrhe za NURDOR.

Budite humani, pridružite se Univerzitetu Metropolitan i ulepšajte novogodišnje praznike sebi i drugima!