Univerzitet Metropolitan za decu iz „Zvečanske“ – Dečji osmeh nema cenu!

5.07.2017.

Univerzitet Metropolitan još jednom organizuje humanitarnu akciju za one kojima je pomoć najpotrebnija. Ovaj put smo izabrali saradnju sa Centrom za zaštitu odojčadi, dece i omladine iz Beograda – „Zvečanska“.

Humanitarna akcija – Dečji osmeh nema cenu! održaće se u petak 07. jula 2017. godine, sa početkom od 18h do 20h u Knez Mihailovoj ulici (kod Kulturnog centra Beograd).

Na humanitarnoj akciji će biti izloženi radovi studenata sa Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, koji će se prodavati po simboličnoj ceni. Sva prikupljena novčana sredstva biće uplaćena na račun „Zvečanske“, za bolji život mališana koji u njoj borave.

Budite humani, dođite da ulepšate sebi i drugima još jedan dan, jer dečji osmeh nema cenu!