Univerzitet Metropolitan tradicionalno deo internacionalnog Jazz festivala – Nišville

17.08.2022.

Internacionalni Nišville Jazz Festival održan je od 5. do 14. avgusta 2022. godine, na Niškoj tvrđavi.

Univerzitet Metropolitan je tradicionalno učestvovao na festivalu i ove godine i predstavio još bogatiji kreativni sadržaj posetiocima festivala – oslikavanje personalizovanih cegera i crtanje brzopoteznih portreta.

Takođe, uz podršku i prisustvo profesora, student FDU-a imali su izložbu na otvorenom, na platou ispred Galerije Salon 77, gde su posetiocima predstavili svoje radove na kojima su vredno radili proteklih godinu dana.

Drago nam je što smo još jednom bili deo ovog značajnog festivala i omogućili svim posetiocima da uživaju u velikom ateljeu na otvorenom, a u nastavku pogledajte i atmosferu sa 27. Nišville-a.