Univerzitet Metropolitan podržao humanitarni bazar u organizaciji International Nursery and Primary School

26.11.2019.

Univerzitet Metropolitan kao društveno odgovorna visokoškolska ustanova se uvek rado odaziva na pozive za učešće u humanitarnim akcijama. U okviru International Nursery and Primary School je održan praznični, humanitarni bazar za Anamariju Zelenović iz Beograda, posredstvom fondacije „Budi human“.

Bazar je bio otvorenog tipa i imao je veliki broj izlagača, koji su sa zadovoljstvom učestvovali u humanitarnoj akciji za Anamariju. Sav prihod koji je prikupljen tokom IPS bazara je uplaćen na račun humanitarne fondacije „Budi human“.

Univerzitet Metropolitan je na bazaru izlagao dizajnirane predmete – cegere, bedževe, stikere, notese i novogodišnje razglednice, na kojima su radili kreativni studenti Fakulteta digitalnih umetnosti, a koji su obradovali veliki broj mališana.