Kinološko društvo Novi Beograd tradicionalno, već 4. put organizuje veliki porodični dog happening pod nazivom „Naj Njuška Beograda 2019“, na kome će biti prisutan i Univerzitet Metropolitan sa još jednom humanitarnom akcijom – MET, Pets & Friends i radovima studenata Fakulteta digitalnih umetnosti.

Na manifestaciji „Naj Njuška Beograda 2019“ sugrađani će biti u prilici da vide najlepše mešance i rasne kuce, ne samo grada Beograda, već i  cele Srbije. Pored izložbe i druženja sa kucama, predviđeno je i udomljavanje kućnih ljubimaca u saradnji sa JKP Veterina Beograd.

Početak manifestacije je zakazan, kao i svake godine, za prvu subotu oktobra meseca – 05. oktobar 2019. godine u 10h isperd glavnog ulaza u Štark arenu (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58). Veliki broj medija je podržao ovu manifestaciju, kao i TV emisija Pet Friendly. Očekujemo sugrađane da nam se pridruže, posete štand Univerziteta Metropolitan i kupovinom unikatnih radova naših studenata doniraju svoj novac.