Univerzitet Metropolitan na manifestaciji „Naj Njuška Beograda 2019“

4.10.2019.

Kinološko društvo Novi Beograd tradicionalno, već 4. put organizuje veliki porodični dog happening pod nazivom „Naj Njuška Beograda 2019“, na kome će biti prisutan i Univerzitet Metropolitan sa još jednom humanitarnom akcijom – MET, Pets & Friends i radovima studenata Fakulteta digitalnih umetnosti.

Na manifestaciji „Naj Njuška Beograda 2019“ sugrađani će biti u prilici da vide najlepše mešance i rasne kuce, ne samo grada Beograda, već i  cele Srbije. Pored izložbe i druženja sa kucama, predviđeno je i udomljavanje kućnih ljubimaca u saradnji sa JKP Veterina Beograd.

Početak manifestacije je zakazan, kao i svake godine, za prvu subotu oktobra meseca – 05. oktobar 2019. godine u 10h isperd glavnog ulaza u Štark arenu (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58). Veliki broj medija je podržao ovu manifestaciju, kao i TV emisija Pet Friendly. Očekujemo sugrađane da nam se pridruže, posete štand Univerziteta Metropolitan i kupovinom unikatnih radova naših studenata doniraju svoj novac.