Univerzitet Metropolitan na 15. sajmu obrazovanja –  EDUfair™

Univerzitet Metropolitan na 15. sajmu obrazovanja – EDUfair™

1.03.2018.

Univerzitet Metropolitan će i ove godine predstaviti svoje akreditovane studijske programe, stipendije i pogodnosti za buduće studente u okviru 15. EDUfair™ sajma obrazovanja, koji se održava 09. i 10. marta 2018. godine u Hotelu Crowne Plaza Beograd.

Svi posetioci sajma i štanda Univerziteta Metropolitan imaće priliku da se informišu o ranim upisnim rokovima, tradicionalnim i online studijskim programima, Osnovnim akademskim studijama na Fakultetu informacionih tehnologija, Fakultetu za menadžment i Fakultetu digitalnih umetnosti. Takođe će moći da dobiju i sve odgovore vezane za Master i Doktorske studije.

Srednjoškolcima će biti predstavljena brojna takmičenja u okviru kojih mogu da dobiju besplatnu četvorogodišnju školarinu u vrednosti do 12.000€, kao i druge vredne nagrade.

Posetite nas na sajmu obrazovanja, saznajte sve o najtraženijim akreditovanim studijskim programima Univerziteta Metropolitan i postanite naš student u centru pažnje!